Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

d5600

  1. Нема Слика

    Nikon D5600 18-55mm + 35mm 1.8G

    Продавам: Nikon D5600 со kit lens 18-55mm f/3.5-5.6G VR Состојба 9/10 Додадено UV Filter за kit lens Nikon DX 35 MM 1.8G со траги од користење состојба 8/10 Купено уште една батерија- сеуште е нова. Shutter Count:10.000 2 Сопственик на апаратот Цена за се: 30.000 Денари Дополнително се...
На врв Дно