• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cx450

  1. N1kola98

    Corsair Напојување

    Дали знаете каде би можел да најдам Corsair CX450/450М напојување кај нас ?
На врв Дно