Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

custom keyboard

  1. Продавам Tofu65 keyboard kit

    Продавам Tofu65 keyboard kit

    Продавам KbdFans Tofu65 keyboard kit. Во китот доаѓа: Aluminium case in grey DZ65RGB pcb Aluminium plate Дополнителен Carbon fiber plate Пена помеѓу plate и pcb Пена помеѓу pcb и case Стабилизатори (подмачкани) Тег од месинг за тежина Ѝ требаат само свичеви и капачиња и може да се користи...
На врв Дно