Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

currency

  1. M

    Алатка за следење на историја на валути

    Здраво Екипа, Дали постои некоја алатка која би ја вршела следната функција - Пример: Кога доларот би дошол над 59мкд, прати ми известување на маил. Пример2: Кога вредноста на доларот опаѓа неколку дена по ред, прати ми известување на маил. Едит: Насловот не испадна баш како што го замислив...
На врв Дно