Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cs2

  1. BenQ Zowie XL2566K

    BenQ Zowie XL2566K

    Се продава монитор BenQ Zowie XL2566K, 360 херци TN панел. Купен од Анхоч во 2023та, мислам дека има уште околу 2 години гаранции. Мониторот нема никакви оштетувања, ниту има некаква гребнатинка. Со мониторот доаѓаат сите додатоци како и оригиналната кутија. Се продава строго ради надградба...
На врв Дно