Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cs go

 1. MrComputer

  CS GO cases

  Здраво, се надевам дека тука има луѓе што играат/играле CS GO. Дали ќе може непотребните кутии да ми ги дадете?
 2. m3nka

  Проблем со packet loss на CS GO

  Здраво, Пред неколку дена ми се појави овој проблем додека играм CS GO (не сум проверила на други игри). Имам packet loss и choke од ~2%-55%. Се случува можеби на секои 10 или 15мин. Се јавив на Телекабел, и тим од телекабел беше тука и ми кажаа дека проблемот не е до нив. Проверував со...
На врв Дно