Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

црвени

  1. Тастатура CoolerMaster CK550

    Тастатура CoolerMaster CK550

    Се продава тастатура CoolerMaster CK550, со црвени свичеви, купена од Сетек на 30.01.2021 (останата гаранција до 30.01.2023, затоа побрзајте :). Состојба: 10/10. Доаѓа со кутија и сите аксесоари (алат за вадење на капачиња). Цена: 2309 ден (во чест на @Oktar) Локација: Скопје. Напомена: ова е...
На врв Дно