• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

crucial

  1. JasSum

    Продадено SSD Crucial M4 256GB

    Работеше одлично, се до еден момент кога на сопругата не падна лаптопот од кревет на под. Механичкиот диск преживеа со сите податоци, но податоците на ссд-то се изгубија. Од тогаш има и еден ерор во hdtune што еве после речиси една година нема сменето вредности. Сеуште работи одлично :) Во...
На врв Дно