• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

црн

  1. c0mrade

    Продавам Samsung J5 црн (2016)

    Спецификации за телефонот: Samsung Galaxy J5 (2016) - Full phone specifications Користен е околу година ипол мислам дека му истекува гаранција за месец дена (значи технички нема гаранција) инаку без гребнатинки, супер сочуван користен во футрола. Ќе ставам и слики наскоро... Цена: 6200ден...
На врв Дно