Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

creative cloud

  1. G

    Adobe Creative Cloud

    Здраво, Сакам да отворам компанија за дигитален Маркетинг, па разгледував софтвер. Дали некој знае како да набавам Адобе креатив клауд за да не си имам мака со инспекции? На страната дава дека не се подржани плановите во Македонија. Како се снаоѓате а да не биде пиратерија?
На врв Дно