Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cq27g2u

  1. AOC CQ27G2U 2K 144Hz

    AOC CQ27G2U 2K 144Hz

    Оди на продажба мониторот, бидејќи сакам да се подновам или со поголем или со IPS екран. Купен на Април 2021, гаранција има преостанато уште година и пол некаде. (3 години гаранција) Состојба: 10/10. Комплет кутија и се што дојде со него. Може проба на лице место или по карго со претходно...
На врв Дно