• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

цпу 7ма/6та ге

  1. zipi123

    Купувам процесор 6/7ма ген

    Понудете било каков процесор G3930,g4560, i3 6100,7100,i5 6400/500/600,i5 7400/500
На врв Дно