Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cpe710

 1. Miki98

  Купувам Tenda O6 или Cpe710 TP-link

  Здраво ит другари Купувам cpe Tenda o6 или Cpe710,не ги најдов на лагер во Македонија. Благодарам однапред.
 2. Miki98

  Cpe710 vs Tenda O9

  здраво ит другари Дали може да ги споредиме овие две уреди cpe710 и tenda o9. Кој има подобар опсег сигнал,бризина и спецификации. Јас мислам дека tenda o9 е подобро од cpe710 или? благодарам однапред. https://www.wifi-stock.com/details/tp-link-5ghz-ac-867mbps-23dbi-outdoor-cpe-cpe710.html...
На врв Дно