Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cpanel

  1. M

    Wordpress + cPanel

    Здраво дечки, почнувам малце посериозно да се занимавам со Wordpress i cPanel. Ако може да добијам било какви идеи, препораки, туторијали. Секое мислење е ценето! Фала однапред. Моментално најголемо шпанско село ми е структурата на алатката phpMyAdmin во cPanel, можеби бидејки имам минимални...
На врв Дно