• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

copyright remove

  1. BlackOuttheWoRlD

    Помош за бришење на скриен html

    Здраво другари имам еден код сакам да го тргнам вебсајтот каде пишува C кога кликаш го отвара другиот вебсајт <!--code-friendly like window code start--> <!--this code is distributed on other sites is prohibited.--> <!--this code was created by the all-coder.blogspot.in. code friendly...
На врв Дно