Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cooling

 1. Skorp

  Продавам PC FANS (120,140mm)

  Продавам 4 користени NZXT AER фанови од H700 куќиште и еден нов АЕR F 120mm. Си функционираат најнормално и без никакви маани. Се продаваат ради мој лични каприци. 3х 120mm - 600 ден парче. 1х 140mm - 700 ден. 1x 120mm (НОВ) - 1000 ден. Покасно ќе ставам и слики. Контакт инбокс.
 2. comakot

  Сплитер за вентилатори

  Негде во македонија да се наоѓа сплитери за вентилатори, нешто како на сликава да не чекам месец дур да стигни од интернет
На врв Дно