Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

coolers

 1. Се продаваат 3 кулери

  Се продаваат 3 кулери

  Се продаваат 3 кулери: Intel Stock Cooler AMD Wraith Arctic Alpine 12 Напомена: Кулерите се користени по една недела и се во одлична состојба, праќам по карго на ваш трошок.
 2. Intel Laminar RM1 нов

  Intel Laminar RM1 нов

  Нови некористени кулери Цена: 500 денари од кулер.
 3. Deepcool MF120 GT

  Deepcool MF120 GT

  Се продаваат кулери: Deepcool MF120 GT 3 in 1 1800rpm A-RGB Исчистени, одлична состојба, доаѓаат со proprietary rgb контролер и гратис неонка (argb). Повеќе инфо: MF120 GT-3 IN 1 - DeepCool View: https://youtu.be/4y7bTkkmf3k
 4. JensenInterceptor

  Дали постои просто решение за уклучи/исклучи на избрани кулери?

  Најверојатно ова е повеќе за електричари прашање него за ИТ стручњаци, ама сепак да прашам. Ладењево ми е супер. Имам еден 12 сантима преден кулер, внесува ладен воздух внатре. 1 кулер од 9 сантима странично, исто внесува ладен воздух. Позади, кулерот на напојувањето, еден од 8 сантима на...
 5. JensenInterceptor

  Каде да најдам кулери големина 90 милиметра?

  Пробав во продавницине во ГТЦ ама сите имаат 80 или 120 милиметра кулери. Дали знаете каде на друго место може да се најде ваква големина на кулер, 90 милиметри? Или да купувам преку Интернет?
На врв Дно