Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

coolermaster

 1. CoolerMaster MK730 Tenkeyless Keyboard

  CoolerMaster MK730 Tenkeyless Keyboard

  Koristena ~ 2 godini, pominata garancija, vo besprekorna sostojba. Naj dobrata tastatura sto nekogas sum ja imal. Doaga so site trakatanci sto dojdoa so nea. Prekina da raboti RGB-to na dolnata strana na tastaturata posle 1 godina, za zal nemozese da se zameni so nova, no veruvam moze da se...
 2. Нема Слика

  CoolerMaster SICKLEFLOW 120 ARGB White

  Користен 3,4 месеци, состојба фабричка.
 3. Cooler Master MegaFlow 200mm LED

  Cooler Master MegaFlow 200mm LED

  На продажба два кулери 200mm со сино светло. Исправна состојба.
 4. Тастатура CoolerMaster CK550

  Тастатура CoolerMaster CK550

  Се продава тастатура CoolerMaster CK550, со црвени свичеви, купена од Сетек на 30.01.2021 (останата гаранција до 30.01.2023, затоа побрзајте :). Состојба: 10/10. Доаѓа со кутија и сите аксесоари (алат за вадење на капачиња). Цена: 2309 ден (во чест на @Oktar) Локација: Скопје. Напомена: ова е...
 5. lian li 011 dynamic mini + CM v750 psu

  lian li 011 dynamic mini + CM v750 psu

  koristeno 1 godina, iscisteno, sredeno kako novo so site dodatoci i shtrafcinja coolermaster v750 SFX 80+ gold napojuvanje 750W full modular koristeno mesec-dva so garancija, kupeno od stranstvo, ako nedaj boze ima nekakov problem se nafakjam da go vratam. najblizok model e ovoj od 650W od setek...
 6. Cooler Master G750M 80+ Bronze

  Cooler Master G750M 80+ Bronze

  На продажба комплетно исправно, користено за мајнинг. Сите основни кабли ги има, само фалат еден или два сата приклучоци. Цена: 2.800 денари.
 7. Нема Слика

  1600AF/Gigabyte B450M-H/16GB DDR4 3000/SSD

  Здраво пријатели, замолувам проценка за следната конфа: MB: Gigabyte B450M H (rev. 1.x) - Гаранција до 10.04.2023 CPU: Ryzen 5 1600 AF - Гаранција до 10.03.2023 Cooler: Deepcool MAELSTROM 120T Liqiud Cooler - Истечена гаранција RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4 3000MHz CL15 - Гаранција до...
 8. Подарувам водено ладење Cooler Master Nepton 140xl

  Подарувам водено ладење Cooler Master Nepton 140xl

  Подарувам водено ладење AIO Cooler Master Nepton 140xl. Случајно видов дека сум го заборавил позади кревет од еден предходна конфигурација што си ја имав. Ладењето е исправно и исчистено, само ги немам брекетите за други сокети, овој што е закачен е за LGA2011. Кој го сака/ако го сака, негово е.
 9. Skorp

  Продадено Cooler Master: Hyper 212X

  Се продава Cooler Master Hyper 212x. Доаѓа во оригинална кутија со сите додатоци и си работи најнормално. Се користеше на и7 8700к и ладеше без проблем. Се менува поради апгрејд и нема гаранција. 1500 ден.
 10. gremlin

  CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER

  Се продава кулер за процесор - Cooler Master MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER Користен одприлика година дена во одлична состојба со сите додатоци. Се работи за следниот модел: CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER Цена: 2800 контакт тел: 077-773-015
На врв Дно