Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

coolermaster cosmos ii

  1. Нема Слика

    Продавам куќиште Coolermaster Cosmos II

    На продажба колосално не-арџибити куќиште Coolermaster Cosmos II, прв сопственик, купено од Сет, чувано во една непушачка просторија. Линк за спецификации. Color(s) Midnight Black Materials Aluminum, Steel, Synthetics, Rubber Dimensions (L x W x H) 664 x 344 x 704mm...
На врв Дно