• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cooler thermaltake

  1. zipi123

    Продадено Prodavam 2x200mm cooleri

    Thermaltake TT-2030 Konektor 3pinski cena 450den parce, 2x800.
На врв Дно