Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cooler deep cool

 1. Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци, кутија, кеси и слично. Купено од Анхоч 2021 година, работи и лади одлично, до сега возено на Рајзен 5600Х со ПБО оверклок без никакво прегревање...
 2. zipi123

  Продадено Prodavam cooler deepcool IceWind pro

  Deepcool ice wind pro Kompatabilen e so Lga 1156,1155,1150 FX,AM3+ Po kargo ne prakjam. Cena 600den
На врв Дно