Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

computerunvierse

 1. comakot

  Нарачка од ComputerUniverse

  Гледам пред некој ден онака забележав RX 6600 XT за 10к поефтино на CU него кај нас (со се трошкови ддв и слично) но ме буни едно копче кое е на скриншотот. Не знам дали треба да е чекирано или не за порачка, доколку е чекирано цените се без VAT но најповеќе ме буни ова што пишува business shop
 2. comakot

  Порачвање на графичка од computeruniverse

  Некој да има порачувано графичка од computeruniverse? Се мислам да земам 5600 хт од таму пошто ми се гледа поефтина,исто така гледав и куќишта пошто некако ми се смачи од овие самите ама тоа потаму :D
На врв Дно