• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

comply

  1. Lokvan

    Алтернативна изведба на „врвовите“ на слушалки, Comply™ Foam Tips - Replacement Earphone Tips

    Денес во потрага за нови слушалки видов една работа која би сакал да ја споделам овде. Се работи за еден вид на иновација (барем за мене е) - алтернативна изведба на „врвовите“ на слушалките или меките силиконски гумени стварчици што имаат за цел да ги заглават слушалките и го затнат увото со...
На врв Дно