Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

compact disk

  1. B

    Препорака за принтање на CD

    Здраво, Нов сум на форумов и не сум сигурен дали сум на правото место, но, се прашував, каде би можел да се обратам за принтање на CD-ња без да се изрежи материјалот на нив, препораки? Благодарам :)
На врв Дно