• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

цнц

  1. Garfield'

    Сите функции на CNC USB контролерот

    Здраво другари сакав да прашам во врска со cnc програмите како работат? Дали има некој искуство? Сакам да занм како работи cnc машината. Како што дознав една грешка на цнц Може да биде карј со цнц. Машината?
На врв Дно