• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

classic

  1. c0mrade

    Продавам PS classic

    На продажба иде PS Classic, нов... Користен вкупно 6 саати, Tekken се испуца... Цена 3150ден. Заинтересирани, у ДМ за бројче :)
На врв Дно