Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cl36

  1. Нема Слика

    Продавам нов G.Skill 2x16GB DDR5 6000 CL36

    Го продавам следниов сет рам: https://www.gskill.com/product/165/374/1688607471/F5-6000J3636F16GX2-TZ5RW Земени се од Нексио, сеуште неотпакувани, како замена за фаличен сет. Во меѓувреме земав друг сет така да немам потреба од овие. Гаранција имаат целосна минус 3 месеци. 7500 ден...
На врв Дно