Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cl16

 1. RAM DDR4 2x16 32gb (Neotvoren) Corsair Vengence LPX 3200MHz CL16 // Ponudete cena

  RAM DDR4 2x16 32gb (Neotvoren) Corsair Vengence LPX 3200MHz CL16 // Ponudete cena

  RAM DDR4 2x16 32gb (Neotvoren) Corsair Vengence LPX 3200MHz CL16 Ponudete cena
 2. Нема Слика

  DIMM 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Renegade CL16

  Се продава еден стик од 16ГБ со точен модел KF432C16RB1/16 Воопшто не користен, има 5 години гаранција од Анхоч
 3. RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

  RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

  Купени од Анхоч и користени 4 години. Гаранцијата важи до 01.11.2023. Ги продавам бидејќи се надградив со нови. Ве молам проценка. Скопје
На врв Дно