• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cl10

  1. ayahuasca

    Проценка Kingston HyperX FURY DDR3

    Здраво, ми треба проценка на две плочки: Kingston HyperX FURY DDR3 Black 2x4Gb 1866MHz CL10
На врв Дно