• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

chromebook

  1. М

    Chromebook во Македонија

    Здраво дечки.Ми интересираше дали и каде има chromebook да се набави во МК. Ми треба примарно за Netflix ,Google drive и куцање.Секако го купувам поради батеријата . Единствениот јас што го видов е во Анхоч.
На врв Дно