• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

chrome password recovery

  1. gokica

    Chrome-како да вратам пасворди

    Направив бекап на Default фолдерот. По инсталација на нов ОС, во Chrome ги имам зачувано сите претходни податоци но passwords ги нема. На интернет најдов информации дека пасвордите биле криптирани и за декрипција е потребен ист акаунт и компјутер. Името на акаунтот е сменето, компјутерот ист...
На врв Дно