• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

chrome password recovery

  1. gokica

    Chrome-како да вратам пасворди

    Направив бекап на Default фолдерот. По инсталација на нов ОС, во Chrome ги имам зачувано сите претходни податоци но passwords ги нема. На интернет најдов информации дека пасвордите биле криптирани и за декрипција е потребен ист акаунт и компјутер. Името на акаунтот е сменето, компјутерот ист...
На врв Дно