Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

chromax.black

  1. Noctua NH-D15 chromax.black

    Noctua NH-D15 chromax.black

    Се продава кулерот од наслов. Купен е декември 2023 од Нексио за 6.800 ден, користен е помалку од една недела. Ради висок РАМ не го собира во куќиштето па затоа го продавам. Оригиналнта паста е потрошена затоа ставив други две. Деловите за Интел се неотворени, оние за АМД ги ставив во кесичка...
На врв Дно