• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

choke

  1. m3nka

    Проблем со packet loss на CS GO

    Здраво, Пред неколку дена ми се појави овој проблем додека играм CS GO (не сум проверила на други игри). Имам packet loss и choke од ~2%-55%. Се случува можеби на секои 10 или 15мин. Се јавив на Телекабел, и тим од телекабел беше тука и ми кажаа дека проблемот не е до нив. Проверував со...
На врв Дно