• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

читач

  1. D

    Баркод принтер на етикети за инвентар?

    Дали некој знае каде може да се набават локално баркод принтери на етикети за инвентар или производи? Уште подобро ако во него има софтвер со кој преку читање на баркодот ќе се прикаже што е производот?
На врв Дно