• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cherry mx red

  1. VerGer

    Продадено Aorus Thunder K3 Cherry MX Red Tenkeyless

    Се продава тастатурата од насловот. Сочувана без козметички оштетувања. Капачињата се ласерски сечени и shine trough, транспарентна легенда, со плаво позадинско светло со подесување на јачина. Поголем дел од капачињата се малце користени пошто имав ставено заменски други скоро цело време...
На врв Дно