• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cheatsheet

  1. Глупав

    Cheat Sheets for speeds

    Би замолил за информација каде има да се најдат готови, подредени податоци за брзина (на протоколи и хардвер) за да не мора да изготвувам сам... на пример од SATA на друг SATA Read/Wrte speed... или втор пример USB 2 Read/Write speed... после може и безжично n Read/Write speed... мислам дека бев...
На врв Дно