Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

chat

  1. Oktar

    Продадено Sennheiser PC 3 Chat

    Уште едни слушалчиња на продају, воопшто не се користени, само се извадени од кутија и толку. Овие се баш онакви, евтинки, за чет, што би рекле креаторите на името. Цена гледам дека е 17,5 евра, јас би ги дал за 650 денари. Еве и слики Да напоменам дека имаа посебни приклучоци за слушалките и...
На врв Дно