• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

часовни

  1. krema

    Продавам Рачен часовник - мерач на пулс

    Продавам: Sanitas SPM 10 - Рачен часовник - мерач на пулс Состојба: Нов и неупотребуван во кутија со лепенка на стаклото (како на сликата). Гаранција: Нема - (купен од немачка). Испорака: Лично превземање (Штип), или Карго експрес на сопствена сметка. Цена: 1500 мкд. Фиксно. Слика од...
На врв Дно