• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

charger

 1. Samsung Galaxy Buds Live + Samsung Wireless Charger Stand

  Samsung Galaxy Buds Live + Samsung Wireless Charger Stand

  Се продаваат одлично зачувани (како нови) во оригинално пакување: 1. Samsung Galaxy Buds Live (Mystic Black) едвај користени 2. Samsung Wireless Charger Stand EP-N5200 Купени од ComputerUniverse кон крајот на 2021. Моментално Buds Live НАЈЕФТИНО се наоѓаат за 100тина евра (6100ден. од...
 2. Apple 20W USB-C Charger

  Apple 20W USB-C Charger

  Продавам оригинален адаптер купен од Сетек пред 2 месеци скоро. Гаранција уште ~10 месеци. Користен вкупно 10тина пати и тоа е тоа. :) Цена: 1.400 денари.
 3. Нема Слика

  Купувам Milwaukee полнач

  Купувам Milwaukee полнач небитно стар, нов. Пуштете понуда во ПП.
 4. Oktar

  85W MagSafe 2 Power Adapter

  Продавам половен но речиси неупотребуван полнач за Apple Macbook-ци кои се компатибилни со MagSafe 2. Станува збор за појакиот, 85W моделот, не 65W. Еве и слика од него. Може да биде ваш за само 3230 денари! P.S. Каблето не е оштетено, нешто од што патат овие уреди, само е прљаво. P.P.S. Доаѓа...
 5. spiritBreaker

  LG G3 32GB Wireless charger

  Здраво дечки, Дали некој досега, кој што има телефон од насловот од темата, дали има купено безжичен полнач? да е да кажеме од оние подобрите, да не е некоја ептен евтина кинезарија ... ме интересираат искуства, цени, достапност ... :)
На врв Дно