• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ces 2017

  1. NecrotoX

    CES 2017

    Oвде на едно место ќе дискутираме и ќе споделуваме секакви новости, статии и видеа од овогодинешното шоу за технологија CES кое започнува денес.
На врв Дно