• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cerberus

  1. Multipass

    Продадено ASUS GTX 1050Ti CERBERUS

    Продавам графичка картичка ASUS CERBERUS-A4G GTX 1050Ti 4GB. Купена е во Сетек, користена е 6 месеци за секојдневна работа и light гејминг за World of Warcraft. Поседува гаранција до 16.10.2021 година, го имам и гарантниот лист како и кутијата со сите додатоци. Цена: 6500 денари.
На врв Дно