• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

cena

  1. KalEl

    Intel Core I7-4790K

    Здраво пријателчиња, ме интересира процесор Intel Core I7-4790K за колку пари горе доле би можело да се купи, се разбира половен, благодарам на сите ваши информации, имајте убава вечер пријателчиња...
На врв Дно