• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

целосен формат на хдд

  1. BlackOuttheWoRlD

    Дали може целиот хдд. да се копира на сд картичка?

    Здраво Дали ќе може да го копирам целиот хардиск на мемориска картичка од 500гб,и хардискот е 500гб? И како после копирањето,можам да му направам целосен формат,без да може да се врнат назад работите на хдд-то? Благодарам однапред.
На врв Дно