• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

celeron 2gb ram office pc

  1. zipi123

    Продадено Desktop pc

    Se prodava desktop pc M-board:foxcon g41md DDR3 cpu:Celeron E3400 2.6ghz Ram:2gb ddr3 (single slot) HDD:250gb samsung Case i psu: ne znam :D Instaliran win7 32bit gratis: tastatura i maus najobicni Macenje mi e da idam do kargo, taka da samo sk. Cena 1700den ili 1500 i castenje chiken vo 7ca xD...
На врв Дно