Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

catalina

  1. Глупав

    Помош окулу оправање после Update на Mac од 2012

    Пријателка од Скопје Mac 2012 правен update (кој можно е да е прекинат вечерта)... сега бара некој user и pass и не прифаќа познати такви Би замолил во ПП некој телефон од член сериозен кој би се сложил за скромна накнада (споредбено со iStyle) да среди набрзина (во најлош случај reinstall)...
На врв Дно