Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cat6a

  1. DrMTR

    Cat6a кабел низ нашите продавници?

    Се изнамачив да најдам асална фирма за Cat6a кабел, прашав во All4net имаат таков кабел ама само на котор продаваат 305м, иако цените кај нив на сајт се изразени во цена по метар. Второ место каде , прашав е електротехника, мада некако не ми се баш ажурни (им треба саат време да проверат што...
На врв Дно