• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

casys cpay wordpress plugin

  1. Prophilashe

    Cpay.com.mk plugin for WordPress, WooCommerce

    Здраво на сите, сакам да имплементирам CPAY (CaSys) на вебсајт кој што е направен преку WordPress, користејки го следниов плагин: https://webops.eu/plugins/cpay-com-mk-plugin-for-wordpress-woocommerce/ Дали има некој искуство на темава, и дали некој може да ми го објасни процесот на тоа како...
На врв Дно