Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

career

  1. U

    Платформа за IT огласи

    Здраво, IT.mk! Сакам да ви ја споделиме платформата на која што работевме изминативе месеци. Креиравме уникатен "job board" со најновите работни позиции од повеќе од 30 македонски IT компании. Сега сите овие позиции се сумаризирани и претставени на едно централно место. Тука ќе најдете сè што...
На врв Дно