• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

canon 6d

  1. moongose

    Продадено Се продава CANON 6D

    На продажба е фотоапарат CANON 6D, fullframe. Купен е нов од Англија пред околу шест месеци, прв сопственик. Објективот е 28-135 IS US. 8500 окинувања. За видео не е користен, само за проба. Со него иде и канон торбичка, батерија и полнач се подразбираат. Се продава за 800е.
На врв Дно