• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cam

  1. marv

    Позајмица Безбедносна камера - Spy cam

    Барам на позајмица, или ако не е многу можда и да купам (да не чекам од Аљи), мала некоја камера да ја турам у кола и да снима додека е паркирана. Има некој к*рајбер веќе неколку пати на паркинг кај мене пред зграда ги е*аа колите, ги гребе ги шара :mad::angry:. Па да го фатам да му одржам малце...
На врв Дно